всеукраинский информационно-аналитический журнал, посвященный вопросам оптимизации логистических процессов
Новости О журнале Подписка Реклама Доска объявлений
Форум Контакты Партнеры
 

 
 
Свежий номер
Архив
Электронная версия
Справочник логиста

Письмо редактору
Фоторепортажи
Реклама на сайте


Тема для обсуждения

Авторам
Приглашаем к сотрудничеству




20 ноября 2017
Спрос на грузовые авиаперевозки продолжается расти
Рост спроса на грузовые авиаперевозки (в грузовых тонно-километрах, FTK) по-прежнему значительно выше, чем средний показатель за последние пять лет.
Подробнее

2 ноября 2017
SCHMITZ CARGOBULL отпраздновал 125-летие
SCHMITZ CARGOBULL, один из ведущих мировых производителей седельных полуприцепов, прицепов и надстроек, отпраздновал свое 125-летие.
Подробнее

2 ноября 2017
Визначаємо кращих логістів України
Асоціація «Український логістичний альянс» продовжила прийом заявок на участь у щорічному національному конкурсі у сфері логістики Logistics Awards Ukraine-2017 до 20 листопада 2017 р.
Подробнее
НОВОСТИ


31 августа 2017
ПАТ «Укрзалізниця» візьме участь у Міжнародній виставці «ТрансУкраїна’2017»

ПАТ «Укрзалізниця» візьме участь у Міжнародній виставці «ТрансУкраїна'2017»

З 25 по 27 жовтня 2017 р. на території Міжнародного виставкового центру у місті Київ відбудеться головна подія в галузі транспорту, логістики, інфраструктури та складу - Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна».

Кращі вітчизняні та світові виробники презентують всі новітні досягнення в області створення і функціонування систем логістики, транспортно-технічного обслуговування, автоматизації та механізації складських процесів, вантажно-розвантажувальних робіт, сучасних технологій перевезень на всіх видах транспорту. Організатор заходу - ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc) активно розвиває тематичний розділ в рамках виставки - RailExpoUkraine, в якому і буде представлений головний перевізник країни - ПАТ «Укрзалізниця».

Мета експозиції організувати конструктивний діалог учасників залізничної сфери шляхом організації широкої виставкової та ділової програми, продемонструвати новітню техніку, обладнання та технології, які застосовуються в залізничній та суміжних галузях.

В заході вже підтвердили свою участь делегації залізничних доріг з країн Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, Азербайджана, Грузії, Казахстана та ін.

Під час роботи виставки запланована програма ділових заходів, які будуть цікаві відвідувачам транспортно-логістичної галузі. Окрім того, учасникам надається унікальна можливість організувати власні презентації та семінари.

Подія відбудеться за підтримки Міністерства інфраструктури України та профільних асоціацій.

Складська тематика є невід'ємною частиною сучасної логістики. Тому Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна`2017» (транспорт, логістика, інфраструктура, склад) представить ексклюзивну спеціалізовану експозицію «ІнтерСклад`2017».

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати Міжнародну виставку «ТрансУкраїна» з метою розвитку ділового партнерства і знайомства з провідними фахівцями галузі, транспортними та транзитними можливостями України. Отримайте бейдж на сайті виставки www.transukraine.com - промокод 22KZ.

Просмотреть архив новостей






Версия для печати  
На первую страницу  
Контактная информация  


 
Логин  
Пароль
Регистрация
Забыли пароль?
Вы не авторизированы,
пройдите авторизацию
Прицепы, кузова
Складское оборудование
Автоматизация
Логистический оператор
Экспресс-доставка
Консалтинг
Грузовые автомобили
CPTL GROUP
13 принципов работы таможенного брокера



Яндекс цитирования
Designed by
www.jstudio.com.ua