всеукраинский информационно-аналитический журнал, посвященный вопросам оптимизации логистических процессов
Новости О журнале Подписка Реклама Доска объявлений
Форум Контакты Партнеры
 

 
 
Свежий номер
Архив
Электронная версия
Справочник логиста

Письмо редактору
Фоторепортажи
Реклама на сайте


Тема для обсуждения

Авторам
Приглашаем к сотрудничеству
19 февраля 2018
Годовой отчет DSV за 2017 год
2017 год стал для DSV годом высоких результатов, которые превзошли все ожидания, - сказал Йенс Бьорн Андерсен, генеральный директор DSV
Подробнее

6 февраля 2018
SMART RETAIL: как инновации завоевывают сердца покупателей и повышают продажи
15 февраля, в Киеве, конференция «SmartRetail: за что потребитель голосует кошельком и ногами» во второй раз соберет прогрессивных ритейлеров Украины для обсуждения глобальних инноваций в индустрии розничной торговли.
Подробнее

4 февраля 2018
E-commerce Hackathon: интернет-магазин под ключ за два дня
10-11 февраля, в креативном пространстве Creative Quarter, пройдет первый Ukrainiane Commerce Hackathon, гдe участники в течение двух дней смогут с 0 до 100% создать торговый e-com проект на SaaS платформе ХОРОШОП.
Подробнее
НОВОСТИ


31 августа 2017
ПАТ «Укрзалізниця» візьме участь у Міжнародній виставці «ТрансУкраїна’2017»

ПАТ «Укрзалізниця» візьме участь у Міжнародній виставці «ТрансУкраїна'2017»

З 25 по 27 жовтня 2017 р. на території Міжнародного виставкового центру у місті Київ відбудеться головна подія в галузі транспорту, логістики, інфраструктури та складу - Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна».

Кращі вітчизняні та світові виробники презентують всі новітні досягнення в області створення і функціонування систем логістики, транспортно-технічного обслуговування, автоматизації та механізації складських процесів, вантажно-розвантажувальних робіт, сучасних технологій перевезень на всіх видах транспорту. Організатор заходу - ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc) активно розвиває тематичний розділ в рамках виставки - RailExpoUkraine, в якому і буде представлений головний перевізник країни - ПАТ «Укрзалізниця».

Мета експозиції організувати конструктивний діалог учасників залізничної сфери шляхом організації широкої виставкової та ділової програми, продемонструвати новітню техніку, обладнання та технології, які застосовуються в залізничній та суміжних галузях.

В заході вже підтвердили свою участь делегації залізничних доріг з країн Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, Азербайджана, Грузії, Казахстана та ін.

Під час роботи виставки запланована програма ділових заходів, які будуть цікаві відвідувачам транспортно-логістичної галузі. Окрім того, учасникам надається унікальна можливість організувати власні презентації та семінари.

Подія відбудеться за підтримки Міністерства інфраструктури України та профільних асоціацій.

Складська тематика є невід'ємною частиною сучасної логістики. Тому Міжнародна спеціалізована виставка «ТрансУкраїна`2017» (транспорт, логістика, інфраструктура, склад) представить ексклюзивну спеціалізовану експозицію «ІнтерСклад`2017».

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати Міжнародну виставку «ТрансУкраїна» з метою розвитку ділового партнерства і знайомства з провідними фахівцями галузі, транспортними та транзитними можливостями України. Отримайте бейдж на сайті виставки www.transukraine.com - промокод 22KZ.

Просмотреть архив новостей


Версия для печати  
На первую страницу  
Контактная информация  


 
Логин  
Пароль
Регистрация
Забыли пароль?
Вы не авторизированы,
пройдите авторизацию
Логистический оператор
Транспортные биржи
Таможенные брокеры
UTEC Logistics
IT-сервисы в логистике или как контролировать доставку
CPTL GROUP
13 принципов работы таможенного брокераЯндекс цитирования
Designed by
www.jstudio.com.ua