всеукраинский информационно-аналитический журнал, посвященный вопросам оптимизации логистических процессов
Новости О журнале Подписка Реклама Доска объявлений
Форум Контакты Партнеры
 

 
 
Свежий номер
Архив
Электронная версия
Справочник логиста

Письмо редактору
Фоторепортажи
Реклама на сайте


Тема для обсуждения

Авторам
Приглашаем к сотрудничеству
19 февраля 2018
Годовой отчет DSV за 2017 год
2017 год стал для DSV годом высоких результатов, которые превзошли все ожидания, - сказал Йенс Бьорн Андерсен, генеральный директор DSV
Подробнее

6 февраля 2018
SMART RETAIL: как инновации завоевывают сердца покупателей и повышают продажи
15 февраля, в Киеве, конференция «SmartRetail: за что потребитель голосует кошельком и ногами» во второй раз соберет прогрессивных ритейлеров Украины для обсуждения глобальних инноваций в индустрии розничной торговли.
Подробнее

4 февраля 2018
E-commerce Hackathon: интернет-магазин под ключ за два дня
10-11 февраля, в креативном пространстве Creative Quarter, пройдет первый Ukrainiane Commerce Hackathon, гдe участники в течение двух дней смогут с 0 до 100% создать торговый e-com проект на SaaS платформе ХОРОШОП.
Подробнее
НОВОСТИ


12 сентября 2017
«НП Логістик»: попит на фулфілмент стрімко зростає

Впродовж останніх шести місяців «НП Логістик» збільшила обсяг складських площ до 27 тис м кв або на 30% у порівнянні з початком року. Влітку компанія взяла в оренду 8600 м кв в складському комплексі Omega II (м. Бровари, Київська обл.), що використовуються для надання послуг фулфілменту. У зв'язку з цим також на 30% зросла й кількість персоналу.

Впродовж І півріччя 2017 року «НП Логістик» зросла в обсягах на 165% у порівнянні з аналогічним періодом в 2016 році. Список клієнтів компанії поповнився низкою великих бізнесів, серед яких - мережі автозаправок КЛО, магазинів «Фокстрот» та Lifecell, компанії British American Tobacco, «Юнівест» та ін.

«Ми відчуваємо суттєве зростання інтересу до фулфілменту* з боку гравців аграрного сектору та компаній, що займаються дистрибуцією різноманітних товарів. Продовжуємо переговори з найбільшими українськими ритейл-мережами. В найближчі роки ринок фулфілменту буде розвиватися за рахунок двох факторів - позитивної динаміки e-commerce та диверсифікації каналів продажу. Дедалі частіше ми спостерігаємо, як компанії, що раніше концентрувалися виключно на В2В продажу, заходять у сегмент В2С», - прокоментував директор «НП Логістик» Олександр Лисовець.

*фулфілмент (від англ. fulfilment) - комплекс логістичних операцій з прийому, обробки та доставки товарів. Переважно послугою користуються гравці ринку e-commerce та дистанційної торгівліПросмотреть архив новостей


Версия для печати  
На первую страницу  
Контактная информация  


 
Логин  
Пароль
Регистрация
Забыли пароль?
Вы не авторизированы,
пройдите авторизацию
Логистический оператор
Транспортные биржи
Таможенные брокеры
UTEC Logistics
IT-сервисы в логистике или как контролировать доставку
CPTL GROUP
13 принципов работы таможенного брокераЯндекс цитирования
Designed by
www.jstudio.com.ua