всеукраинский информационно-аналитический журнал, посвященный вопросам оптимизации логистических процессов
Новости О журнале Подписка Реклама Доска объявлений
Форум Контакты Партнеры
 

 
 
Свежий номер
Архив
Электронная версия
Справочник логиста

Письмо редактору
Фоторепортажи
Реклама на сайте


Тема для обсуждения

Авторам
Приглашаем к сотрудничеству
20 ноября 2017
Спрос на грузовые авиаперевозки продолжается расти
Рост спроса на грузовые авиаперевозки (в грузовых тонно-километрах, FTK) по-прежнему значительно выше, чем средний показатель за последние пять лет.
Подробнее

2 ноября 2017
SCHMITZ CARGOBULL отпраздновал 125-летие
SCHMITZ CARGOBULL, один из ведущих мировых производителей седельных полуприцепов, прицепов и надстроек, отпраздновал свое 125-летие.
Подробнее

2 ноября 2017
Визначаємо кращих логістів України
Асоціація «Український логістичний альянс» продовжила прийом заявок на участь у щорічному національному конкурсі у сфері логістики Logistics Awards Ukraine-2017 до 20 листопада 2017 р.
Подробнее
НОВОСТИ


12 сентября 2017
«НП Логістик»: попит на фулфілмент стрімко зростає

Впродовж останніх шести місяців «НП Логістик» збільшила обсяг складських площ до 27 тис м кв або на 30% у порівнянні з початком року. Влітку компанія взяла в оренду 8600 м кв в складському комплексі Omega II (м. Бровари, Київська обл.), що використовуються для надання послуг фулфілменту. У зв'язку з цим також на 30% зросла й кількість персоналу.

Впродовж І півріччя 2017 року «НП Логістик» зросла в обсягах на 165% у порівнянні з аналогічним періодом в 2016 році. Список клієнтів компанії поповнився низкою великих бізнесів, серед яких - мережі автозаправок КЛО, магазинів «Фокстрот» та Lifecell, компанії British American Tobacco, «Юнівест» та ін.

«Ми відчуваємо суттєве зростання інтересу до фулфілменту* з боку гравців аграрного сектору та компаній, що займаються дистрибуцією різноманітних товарів. Продовжуємо переговори з найбільшими українськими ритейл-мережами. В найближчі роки ринок фулфілменту буде розвиватися за рахунок двох факторів - позитивної динаміки e-commerce та диверсифікації каналів продажу. Дедалі частіше ми спостерігаємо, як компанії, що раніше концентрувалися виключно на В2В продажу, заходять у сегмент В2С», - прокоментував директор «НП Логістик» Олександр Лисовець.

*фулфілмент (від англ. fulfilment) - комплекс логістичних операцій з прийому, обробки та доставки товарів. Переважно послугою користуються гравці ринку e-commerce та дистанційної торгівліПросмотреть архив новостей


Версия для печати  
На первую страницу  
Контактная информация  


 
Логин  
Пароль
Регистрация
Забыли пароль?
Вы не авторизированы,
пройдите авторизацию
Прицепы, кузова
Складское оборудование
Автоматизация
Логистический оператор
Экспресс-доставка
Консалтинг
Грузовые автомобили
CPTL GROUP
13 принципов работы таможенного брокераЯндекс цитирования
Designed by
www.jstudio.com.ua